خانه » اخبار » اخبار حوادث » داستان خودکشی جراح مرد در ویلای مجللش در شمال

داستان خودکشی جراح مرد در ویلای مجللش در شمال

مرد جراح به دلیل اختلاف خانوادگی دست به خودکشی زد

خودکشی مرد جراح در ویلایش جنجال برانگیز شد این مرد جراح با بطری شیشه به خاطر پول سکه حمله نموده و با یک ضربه بسیار محکم که به سرش پدرش وارد نمود او را زخمی کرد پدر این جراح به بیمارستان منتقل شد ولی چند ساعت دیگر روی تخت بیمارستان فوت نمود مرد جراح قتل پدرش را انکار نمود و توانست تبرئه شود ولی بعد از چند روز به دلایل نا معلومی فوت نمود که پزشک قانونی اعلام نمود که خودکشی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان خودکشی جراح مرد در ویلای مجللش در شمال را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

خودکشی جراح ارتوپد

خواهر وی که موضوع را به پلیس گزارش داد در تشریح ماجرا گفت: «روز حادثه در تماس همسایه‌ها دریافتم برادرم در جریان یک درگیری شدید پدرم را زده است، خودم را خیلی سریع به بیمارستان رساندم. پدرم که هنوز نیمه جانی داشت به من گفت که کامران برادرم او را با بطری زده است.

این در حالی بود که پدرم همه زندگی‌اش را به پای برادرم ریخت و او را برای تحصیل به خارج از کشور فرستاد، حتی اموالش را به نام برادرم زد. اما او به جای تمام محبت‌های پدرم، این‌طور جوابش را داد. برادرم مدتی قبل با زن جوانی به نام میترا عقد موقت کرده بود. از آنجا که پدرم همه اموالش را در اختیار کامران قرار داده بود به ناچار با او زندگی می‌کرد.

داستان خودکشی جراح مرد

داستان خودکشی جراح مرد

ماجرای خودکشی جراح ارتوپد

اما انگار میترا به برادرم گفته بود که نمی‌تواند حضور پدرم را در خانه تحمل کند و از کامران خواسته بود پدرم را بیرون کند. کامران هم به پدرم گفته بود یا خانه را ترک کند، یا اینکه تمام سکه‌ها و پول‌های نقدش را در اختیار او قرار دهد تا اجازه ماندن در خانه را داشته باشد. اما پدرم قبول نکرده و سر همین موضوع باهم درگیر شده بودند که کامران با بطری پدرم را هدف قرار داده بود.»

به این ترتیب پرونده در دادسرای ونک مورد رسیدگی قرار گرفت اما مظنون پرونده که جراح ارتوپد بود منکر درگیری فیزیکی با پدرش شد. تحقیقات این پرونده ادامه داشت تا اینکه مدتی بعد پیرمرد روی تخت بیمارستان جان باخت.

با مرگ پیرمرد موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و تحقیقات در این خصوص از سوی بازپرس جنایی ادامه یافت. در حالی که پسر به جرم قتل پدرش محکوم به قصاص بود دوخواهرش با حضور در دادسرای جنایی تهران از قصاص برادرشان گذشت کردند .با رضایت اولیای دم، جراح ارتوپد با وثیقه از زندان آزاد شد اما چند روز قبل وی به خاطر عذاب وجدان در ویلایش در شمال کشور به زندگی‌اش پایان داد.

 

منبع: ایران

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه