خانه » اخبار » اخبار حوادث » جنایت وحشتناک ملکه زیبایی مراکش که به باربی زنده معروف است

جنایت وحشتناک ملکه زیبایی مراکش که به باربی زنده معروف است

ملکه زیبایی مراکش دست به جنایت هولناکی زد

ملکه زیبایی مراکش که به باربی نیز در جهان معروف می باشد به طرز باور نکردنی دو کودک را به قتل رساند او وقتی داشت رانندگی می نمود دو کودک را به عمد با ماشین خود زده و آن دو کودک در جا کشته شدند ملکه زیبایی مراکش در حال حاضر در زندان به سر می برد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنایت وحشتناک ملکه زیبایی مراکش که به باربی زنده معروف است را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

ملکه زیبایی مراکش

جنایت وحشتناک ملکه زیبایی مراکش

ملکه زیبایی مراکش

دو کودک بی‌سرپناه در اثر بی‌احتیاطی ملکه زیبایی کشور مراکش جان‌شان را از دست دادند.

عصر روز دوشنبه گذشته، مقامات قضایی کشور مراکش تصمیم گرفتند تا زمان برگزاری دادگاه، نهیله إملقی، ملکه زیبایی مراکش، را به دلیل کشتن دو کودک بی‌سرپناه در یک تصادف در زندان نگه‌دارند. این ملکه، که به “باربی مراکش” معروف است، در آخر هفته گذشته در جنوب کشور دو کودک را در یک تصادف به قتل رساند.

یکشنبه گذشته دادگاه اولیه مراکش پس از تحقیق با این ملکه زیبایی، با آزادی موقت او مخالفت و روز سه شنبه را به عنوان موعد برگزاری اولین جلسه محاکمه تعیین کرد. املقی که مدل هم هست، با اتهاماتی مانند قتل و رانندگی با سرعت زیاد مواجه است.

ملکه زیبایی مراکش

جنایت ملکه زیبایی مراکش

تصادف ملکه زیبایی مراکش

خودروی لاکچری املقی که با سرعت زیاد در حال حرکت بود، در یکی از پیچ‌های شهر مراکش، از کنترل خارج شد و به یک درخت برخورد کرد. از شانس بد ملکه، دو کودک بی‌سرپناه زیر این درخت خوابیده بودند. به دلیل شدت برخورد، درخت روی دو کودک سقوط کرد و آن‌ها را فورا کشت. انجمن حقوق بشر مراکش در این ماجرا ورود پیدا کرد و با صدور بیانیه‌ای ضمن اشاره به خودروی لاکچری املقی، خواستار برخورد قانونی با او شد.

ملکه زیبایی مراکش

جنایت ملکه مراکش

در بیانیه انجمن مزبور درباره جزئیات تصادف املقی آمده:” سانحه در ساعات اولیه صبح شنبه هشتم سپتامبر در خیابان مولای عبدالله در منطقه جیلیز در مراکش در مجاورت دانشکده علوم سملالیه به دلیل زیرگرفتن دو کودک توسط یک خودروی لاکچری دختر سلبریتی اتفاق افتاده است”. گفتنی است که املقی در شبکه‌های اجتماعی مراکش فعال است و یک باربی به شمار می‌رود.

ملکه زیبایی مراکش

باربی زنده ملکه مراکش

منبع : سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه