تبلیغات
خانه » اخبار » اخبار حوادث » جنازه لخت دختر و پسر جوان در کنار ساحل جنجال ساز شد + تصاویر

جنازه لخت دختر و پسر جوان در کنار ساحل جنجال ساز شد + تصاویر

جنازه لخت دختر و پسر جوان در کنار ساحل که برای شنای دونفره به دریا رفته بودند

جنازه لخت دختر و پسر جوان در کنار ساحل بابلسر کشف شد و کارآگاهان را به دلیل این غرق شدن همزمان این دو جوان به شک انداخت و پلیس آگاهی بابلسر جنازه لخت دختر را که در حال شنا غرق شده بود از آب دریا بیرون کشیده و چند کیلومتر آن طرفتر جنازه پسری کشف شد که همراهانش در کنار ساحل به دنبال این دو جوان بودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جنازه لخت دختر و پسر جوان در کنار ساحل جنجال ساز شد را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

جنازه لخت دختر و پسر

جنازه لخت دختر و پسر

کشف جسد دختر و پسر

بررسی‌های مقدماتی نشان داد دختر جوان به همراه یک دختر و دو پسر دیگر از تهران برای تفریح به شمال آمده بود. اما ساعت سه صبح پس از ورود به آب به شکلی مرموز ناپدید شده و خبری از او نبود.

جست‌و‌جو‌ها برای یافتن این دختر، سه ساعت طول کشید و امدادرسانان و ناجیان غریق جسد را بیرون کشیدند. با تعیین هویت این دختر به‌ نام ملیکا و جنازه لخت دختر و پسر در حالی که تحقیقات در حال انجام بود، جسد پسر جوان دیگری نیز در سواحل پارکینگ یک بابلسر پیدا شد.

 

کشف جسد دختر و پسر تهرانی

جنازه لخت دختر و پسر

جنازه لخت دختر و پسر

با انتقال اجساد به پزشکی قانونی علت مرگ هر دو قربانی غرق شدگی اعلام شد اما با توجه به اینکه موضوع مشکوک به‌ نظر می‌رسید بازپرس پرونده دستور بازداشت همراهانشان را داد .اوضاع وقتی پیچیده‌تر شد جنازه لخت دختر و پسر که پسر جوان بازداشت شده در جلسه بازجویی حالتی غیرطبیعی داشت و مدعی بود یادش نمی‌آید با چه کسانی به این سفر آمده و دختر جوان همراهشان نیز متواری است.

علی روستایی آهنگر، رئیس جمعیت هلال‌احمر بابلسر و رئیس کمیته مقابله با تلفات انسانی دریای بابلسر در این باره گفت: «به‌نظر می‌رسد قربانی دوم حادثه هیچ مدرک هویتی به همراه نداشت اما تحقیقات نشان داده که هر دو قربانی به همراه افراد دیگری به شمال آمده‌اند و همزمان غرق شده‌اند.»

تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه دارد که پسر جوان با دستور بازپرس تا تکمیل تحقیقات با قرار قانونی در اختیار پلیس قرار گرفته و جنازه لخت دختر و پسر کارآگاهان امیدوارند بتوانند با بهبود حال پسر جوان معمای مرگ همزمان این دختر و پسر را مشخص کنند.

 

منبع: سایت نیک استار

این محتوا لایق چه امتیازی است؟ امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نیک استار می باشد کپی برداری از مطالب فقط و فقط با درج لینک منبع بلامانع است در غیر این صورت حرام است. طراحی شده توسط پارس تمز