خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » جزئیات حمله قلبی کامران تفتی + آخرین وضعیت جسمانی

جزئیات حمله قلبی کامران تفتی + آخرین وضعیت جسمانی

کامران تفتی دچار حمله قلبی شد

حمله قلبی کامران تفتی سر ساخت یک فیلم که با کامبیز دیرباز بازی نموده است آنها در قشم بودند که کامران تفتی  در ناحیه سینه خود احساس درد می نماید و دچار حمله قلبی می شود او از بیمارستان قشم به بیمارستان تهران منتقل می شود تا همه آزمایش ها روی او انجام شود در حال حاضر کامران تفتی حالش خوب می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر جزئیات حمله قلبی کامران تفتی + آخرین وضعیت جسمانی را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

کامران تفتی

جزئیات حمله قلبی کامران تفتی

جزئیات حمله قلبی کامران تفتی

روز گذشته در جریان ساخت یک فیلم، کامران تفتی دچار حمله قلبی شد که کامبیز دیرباز او را به اورژانس قشم رساند و حال او رو به بهبود است.

ظهر روز گذشته (یکشنبه سیزدهم آبان‌ماه) کامران تفتی در جریان نقش آفرینی‌اش دچار حمله قلبی می‌شود و او را به اورژانس قشم می‌رسانند. به گفته کارکنان اورژانس این بازیگر سریال‌های تلویزیونی و مجری برنامه «وقتشه» را کامبیز دیرباز همراهی می‌کرد، بلافاصله به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل می‌شود.

کامران تفتی

جزئیات حمله قلبی کامران تفتی

آخرین وضعیت جسمانی کامران تفتی

در ادامه این پیگیری لحظاتی قبل با کامران تفتی گفتگویی کوتاه انجام داد و بیان کرد: در بیمارستان «پیامبر اعظم (ص)» قشم بستری هستم، سکته قلبی را رد کرده‌ام و خدا را شاکرم فعلاً در بهبودی به سر می‌برم.

کامران تفتی

جزئیات حمله قلبی کامران تفتی

به گفته مجری برنامه «وقتشه» با رفع عارضه قلبی‌اش و طی مراحل درمان اطمینان‌کننده به تهران منتقل می‌شود.

برپایه این گزارش، کامران تفتی به تازگی سریال «از یاد‌ها رفته» بهرام بهرامیان را ب ه پایان رسانده و فعلاً برنامه وقتشه را که او اجرایش را برعهده داشته هم به دلایل مالی روی آنتن نمی‌رود.

 

منبع: تسنیم

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(2 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه