خانه » عکس » عکس بازیگران » تیپ مهتاب کرامتی در استانبول ترکیه + عکس

تیپ مهتاب کرامتی در استانبول ترکیه + عکس

عکس پاییزی و جدید مهتاب کرامتی در استانبول

مهتاب کرامتی با تیپ زیبایی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر نموده است این بازیگر در یک سفر پاییزی به ترکیه رفته است رنگ لباس های مهتاب کرامتی بسیار زیبا و ست می باشد مهتاب کرامتی متولد ۱۳۴۹ در مهر ماه می باشد او فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی از تهران است و در کلاس های بازیگری امین تارخ شرکت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ مهتاب کرامتی در استانبول ترکیه را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

 

فعالیت مهتاب کرامتی در یونیسف

انتخاب من برای عنوان سفیر یونیسف به رشته تحصیلی من که «میکروبیولوژی» است و مقوله ایدز. در واقع آشنایی من با یونیسف برمی گردد به کمپینی که با آن ها همکاری کردم. من نمی دانستم چیزی به اسم «سفیر صلح» در ایران وجود دارد، اما خوشبختانه خوش شانسی من بود که این آشنایی اتفاق افتاد و دغدغه ام دیده شد.
واقعیت این است من برای این کمپین و موارد اینچنینی زمان می گذاشتم؛ یعنی فقط به عنوان یک نماد و دوستدار به این همکاری نگاه نکردم. ما برای کار وقت می گذاریم، خیلی بیشتر از روزهای اول. بعد از آن، کار من جدی تر شد و تبدیل شدم به سفیر حسن نیت یونیسف که در شاخه های مختلف کار می کند و HIV (ایدز) یکی از آن هاست.

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی عکس از خود در مسجد سلطان احمد‎ ترکیه در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

مهتاب کرامتی

تیپ مهتاب کرامتی در استانبول ترکیه

 

حتما بخوانید  وب سایت پناهندگان ایرانی در ترکیه

 

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(اولین امتیاز را شما بدهید)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه