خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » تکذیب درگذشت اوشین بازیگر سریال خاطره انگیز دور از خانه

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر سریال خاطره انگیز دور از خانه

اوشین بازیگر سریال دور ازخانه زنده است

سریال خاطره انگیز دور از خانه یکی از سریال هایی بود که در دهه شصت مورد توجه خانواده های ایرانی قرار می گرفت بازیگر سریال دور ازخانه دختری به نام اوشین بود که در رسانه ها و فضای مجازی شایعه شده است که به دلیل کهولت سن از دنیا رفته است ولی این خبر را بعد از انتشار مورد تکذیب قرار دادند و اعلام نمودند همکار اوشین در سن ۹۴ سالگی فوت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تکذیب درگذشت اوشین بازیگر سریال خاطره انگیز دور از خانه را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر

پس از آن که اعلام شد هارو آکاگی بازیگر کهنه کار ژاپنی در ۹۴ سالگی از دنیا رفت برخی از خبرگزاری های داخلی به اشتباه یا به عمد خبر درگذشت شخصیت اصلی سریال «اوشین» را اعلام کردند.

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر

همبازی اوشین

شایعه درگذشت بازیگر نقش اوشین

پس از آن که اعلام شد هارو آکاگی بازیگر کهنه کار ژاپنی و یکی از بازیگران نقش های فرعی سریال «سال های دور از خانه» در ۹۴ سالگی از دنیا رفت برخی از خبرگزاری های داخلی با اعلام درگذشت یکی از بازیگران سریال خاطره انگیز «سال های دور از خانه» این خبر را در کشور ما بازتاب دادند اما بلافاصله بعد از مخابره شدن این خبر بسیاری از خبرگزاری های داخلی برای برجسته تر کردن این خبر تصمیم گرفتند بازیگر فرعی سریال را که گویا جذابیت رسانه ای کم تری داشت تبدیل به خود اوشین کنند تا خبر به سرعت به یکی از خبرهای داغ سینمایی روز تبدیل شود.

تکذیب درگذشت اوشین بازیگر

هارو آکاگی در سریال سالهای دور از خانه

سریال خاطره انگیز «اوشین» که در کشور ما با نام «سال‌های دور از خانه» در دهه ۶۰ هجری پخش می شد، داستان زنی به نام اوشین تانوکورا را روایت می کرد که در سنین پیری خاطرات زندگی سختش از زمان کودکی تا بزرگسالی را تعریف می کرد.

در این سریال سه بازیگر به نام های آیاکو کوبایاشی (۶ تا ۱۰ سالگی)، یوکو تاناکا (۱۶ تا ۴۶ سالگی) و نوبوکو اوتاوا (۵۰ تا ۸۴ سالگی) ایفاگر نقش اوشین در سنین مختلف بودند که از میان آنها تنها نوبوکو اوتاوا از دنیا رفته است. اوتاوا سال ۱۹۹۴ در ۷۰ سالگی از دنیا رفت.

اما چرا در کشور ما برای دیدن شدن خبر، روزی بازیگر ایفاگر نقش لین چان در سریال «جنگجویان کوهستان» و روزی بازیگر نقش اوشین تاناکورا را به کام مرگ می فرستند جای بحث طولانی دارد و البته این مرگ خواهی ها منحصر به شخصیت های سریال های شرقی نیست و به بازیگران مشهور و صاحب نام کشور خودمان نیز سرایت کرده است. امید است که این رویه نادرست دیده شدن به هر قیمت در کشور ما روزی از بین برود.

 

مهر

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...
برچسب ها :

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه