اینتر قصد دارد خوآکین کوره‌آ، مهاجم گلزن خود را برای دو سال دیگر نیز حفظ کند.

به گزارش “ورزش سه”، خوآکین کوره‌آ، مهاجم آرژانتینی و گلزن لاتزیو در اواخر بازار تابستانی سال گذشته با قراردادی قرضی با گزینه خرید به اینتر پیوست. در واقع او در کنار ادین ژکو دو خریدی بودند که مدافع عنوان قهرمانی سری آ پس از فروش روملو لوکاکو و به عنوان جایگزین برای تقویت خط حمله خود جذب کرد. خوآکین کوره‌آ 27 ساله تا به اینجای فصل در 13 بازی سری آ چهار بار موفق به گلزنی شده و نشریات ایتالیایی مدعی شدند مدیران آماده اند تا در کمتر از یک ماه آینده انتقال این بازیکن را دائمی کند.

 

 

بر اساس توافق طرفین، خوآکین کوره‌آ قرارداد دو ساله با اینتر بسته و تا تابستان سال 2024 در سن سیرو ماندنی خواهد شد. این مهاجم گلزن در فصل تابستان مورد توجه تیم هایی چون آرسنال و اورتون نیز قرار گرفته بود، اما خود خوآکین کوره‌آ اعلام کرد که اینتر همیشه گزینه شماره یک او بوده و این بازیکن از کودکی هوادار نراتزوری بوده است.

 

حتما بخوانید  اینزاگی: داور هم می توانست بازی را نگه دارد هم نه

همچنین بازی کردن زیر نظر سیمونه اینزاگی و امید به تکرار روزهای خوب در لاتزیو، از دیگر عواملی بود که خوآکین کوره‌آ را مجاب به انتقال به باشگاه اینتر کرد. حالا اینزاگی از عملکرد این بازیکن رضایت داشته و خواهان دائمی شدن قرارداد او شده است. البته اینتر احتمالا در فصل تابستان برای خرید یک گزینه هجومی دیگر نیز اقدام خواهد کرد و از جانلوکا اسکاماکا، مهاجم ساسولو و دوسان ولاهوویچ، ستاره فیورنتینا به عنوان گزینه های اصلی اینتر برای تقویت خط حمله نام برده شده است.

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

همچنین بخوانید
باشگاه‌های ترکیه و آرارات لیگ ارمنستان به دنبال جذب علی مبارکی، هافبک ایرانی اسپورتینگ ۲۹ ساله هستند، که در لیگ آذربایجان با عملکرد موفق مورد توجه قرار گرفته است.