خانه » سلامت » بهداشت بانوان » تشخیص پرده بکارت سالم و تشخیص پرده بکارت آسیب دیده با عکس

تشخیص پرده بکارت سالم و تشخیص پرده بکارت آسیب دیده با عکس

نوع تشخیص پرده بکارت سالم و پرده بکارت آسیب دیده + عکس انواع پرده بکارت

پرده بکارت سالم و آسیب دیده بسیار راحت می باشد شما می توانید با مراجعه به پزشک ماما نوع پرده بکارت تشخیص داده و بهتر است بدانید که پرده بکارت شما چه نوعی می باشد بیشتر دختران فکر می نمایند در حین خود ارضایی پرده بکارت شان پاره می شود ولی اگر خود ارضایی سطحی باشه و با اشیا یا وسیله ای خود ارضایی نکنید پرده بکارت آسیب نخواهد دید در غیر این صورت پرده بکارت شما آسیب خواهد دید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تشخیص پرده بکارت سالم و تشخیص پرده بکارت اسیب دیده با عکس را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

پرده بکارت

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت بخشی از اندام تناسلی زنان است که اعتقادات اشتباهی در رابطه با این اندام در بین مردم رایج است. در این مطلب چند واقعیت در مورد پرده بکارت و انواع آن بیان می شود.

در مورد بکارت چه می دانید؟ گفته می شود که می توان از طریق وجود پرده بکارت به دوشیزه بودن یا نبودن خانم ها پی برد. در برخی اعتقادات و رسم و رسوم نیز بر اساس خونی که بعد از اولین رابطه جنسی از واژن خانم خارج می شود، در مورد دوشیزه بودن وی مطمئن می شوند.

اما گاهی خانم ها بعد از اولین رابطه جنسی هیچ خونریزی ندارند که این اتفاق منجر به سوء تفاهم های زیادی بین زوجین می شود. بسیاری از این فرضیات و باورها در مورد بکارت خانم ها اشتباه است.

بسیاری از بررسی ها ثابت کرده اند که در طی انجام اولین رابطه جنسی همیشه لزوما خونریزی اتفاق نمی افتد و یا اینکه اگر خونریزی مشاهده می شود، حتما نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت نیست. برای بحث و بررسی بیشتر این مسائل در ادامه به هر آنچه باید در مورد پرده های بکارت بدانید اشاره می شود.

 

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت پاره و پرده بکارت سالم

پرده بکارت پاره و پرده بکارت سالم

 

پرده بکارت چیست؟

پرده بکارت (hymen ) که جزو بخش خارجی اندام جنسی زنان است به بافت یا غشای نازکی می گویند که ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می ‌پوشاند.

در برخی از افراد پرده بکارت در ورودی دهانه واژن و در همان ابتدای اندام تناسلی است و به سادگی قابل رویت و تشخیص است و در برخی نیز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذیر نیست . بعضی مادر زاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارت شان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده بکارت بسیارضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن ،کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود ، این شیوه را بریدن پرده بکارت می نامند.

 

جهت مشاهده جدیدترین متد ترک خودارضایی در سال ۲۰۲۱ بر روی ترک خودارضایی کلیک کنید.

 

انواع پرده بکارت

در زیر شما می توانید عکس پرده بکارت را ببینید .این نمونه ها رایج ترین نمونه ها ی پرده بکارت هستند و لزوما نباید پرده بکارت شما شبیه این عکسها باشد پس نگران نباشید که چرا پرده بکارت من شبیه هیچکدام از این عکسها نیست .

 

عکس انواع پرده بکارت :

تشخیص پرده بکارت سالم

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت حلقوی : در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.

 پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی : پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد.

 پرده بکارت تیغه ای یا دو تکه : پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد.

 پرده بکارت غربالی یا مشبک : پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.

 پرده بکارت بسته یا مسدود : پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

 

تشخیص پرده بکارت سالم

تشخیص پرده بکارت سالم

تشخیص پرده بکارت سالم

پاره شدن پرده بکارت

برخی فعالیت‌ها می‌تواند سبب آسیب و پارگی برگشت ناپذیر پرده بکارت شوند از جمله :

حتما بخوانید  آیا امکان دارد پارگي بكارت بدون خونريزي داشته باشیم؟

♦ ورزش‌های سنگین از جمله ژیمناستیک

♦ برداشتن وزنه سنگین

♦ ضربه‌های شدید در منطقهٔ مهبل (مانند لگد خوردن)

♦ داخل کردن شیء خارجی به داخل مهبل مانند انگشت

♦ تصادف

♦ عملهای لگنی وخیم

♦ برخی نیز بطور مادرزادی پرده‌ی مهبل ندارند

♦ عمل جنسی که همراه با ورود آلت جنسی به مهبل باشد

 

 

آیا با خود ارضایی پرده بکارت پاره می شود؟ پارگی پرده چگونه تشخیص داده می شود؟

دختران دقت داشته باشند هرگونه آمیزش جنسی حتی اگر پرده بکارت از نوع ارتجاعی باشد و پاره نشود توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است. دختران بقدری از پارگی پرده بکارت ترس دارند که با کوچکترین اتفاق فکر می کنند که پرده آنها پاره می شود. مثلا خودارضایی ،بردن انگشت یا یک پنبه درون مهبل و حتی فشار آب هنگام شستن فرج ولی باید به آنها گفت که احتمال صدمه دیدن پرده در اینگونه موارد کم است. (البته احتمال پارگی وجود دارد ولی کم است) توصیه به شما این است که اضطراب را کنار بگذارید و از کسانی که اطلاعات درستی در این زمینه ندارند درخواست کمک و راهنمایی نکنید. بهترین راه تشخیص پارگی پرده بکارت معاینه توسط ماما یا پزشک متخصص زنان است .

 

آیا امکان ترمیم پرده بکارت وجود دارد ؟

هایمنورافی (Hymenorraphy) هایمنوپلاستی ( Hymenoplasty) یا بازسازی یا ترمیم پرده بکارت با عمل جراحی، جریانی است که طی آن بقایای این پرده که بر اثر آمیزش و یا هر دلیل دیگری از بین رفته، با قرار دادن کپسولی ژلاتینی که حاوی ماده ای شبیه خون است، به هم دوخته می شود. اما بدلیل فقدان رگهای خونی در این ناحیه این اتصال موقت بوده و برای نتیجه مطلوب بهتر است تا یک هفته قبل از شب زفاف و اولین نزدیکی انجام گیرد. گاهی اوقات نیز که اثری از این بقایا برجای نمانده، بخشهایی از دهاته واژن به هم دوخته می شود تا نقش پرده را بازی کند. این عمل در ایران و برخی دیگر از کشورهای عربی غیر قانونی است و تنها در صورتی انجام می گردد که پزشکی قانونی حکم آن را، مثلاً بنا برا اینکه ایزال پرده طی حادثه رانندگی باشد، تایید کند.

 

علائم پارگی پرده بکارت کدامند ؟

معمولاً پره های اطراف مهبل فرج در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این پره ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این پره ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این پره ها بسته است.

اگر مهبل فرج، شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده با دخول آلت تناسلی مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد به ۷ تبدیل می شود . البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتور سواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.

دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صد درصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد

 

پرده بکارت به چه شکلی پاره می شود؟

پارگی پرده بکارت هیچ گونه قاعده و قانونی ندارد و ممکن است به هر شکل و اندازه و در هر جهتی از پرده بکارت ایجاد شود. در پرده بکارت نوع حلقوی معمولا ۴ تا ۵ پارگی شعاعی شکل بوجود می آید و انواع هلالی دو پارگی در طرفین پیدا می کنند. پارگی ها معمولا از کناره آزاد پرده بکارت شروع شده و تا جدار واژن کشیده می شوند. در مواردی که سن دختر کم بوده و دستگاه تناسلی زنانه رشد کافی نداشته باشد ممکن است پارگی در واژن و سایر نواحی تناسلی نیز ایجاد شود.

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت

پرده بکارت دندانه ای

 

خون پاره شدن پرده بکارت چه تفاوتی با خون قاعدگی دارد؟

تشخیص خون قاعدگی از خون بکارت کمی مشکل است ولی خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرترلخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پارگی پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است.

حتما بخوانید  مقدار خونریزی پاره شدن پرده بکارت فرد باکره چقدر است؟

 

درد و سوزش هنگام پارگی پرده بکارت چقدر است؟

باید بدانید رشته های عصبی روی پرده بکارت در خانمها خیلی کم است و اگر هنگام برقراری اولین رابطه جنسی به انداره کافی تحریک شوند هیچ دردی احساس نمی کنند یا درد و سوزش بسیار اندک است.

 

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت

پرده بکارت آسیب دیده

 

تشخیص پارگی پرده بکارت

نحوه تشخیص پرده بکارت تازه پاره شده از پرده پاره شده قدیمی از روی لبه های پارگی پرده می توان تشخیص داد که پرده جدیدا پاره شده یا قدیمی است . لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود. بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند. نکته مهم این است که لبه های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی خورند و اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن مشخص خواهد شد.

 

تشخیص پرده بکارت سالم

انواه پرده بکارت

 

نکته ای درباره پرده بکارت حلقوی :

انواع پرده های بکارت حلقوی در دو نوع قابل اتساع و غیر قابل اتساع هستند. غیرقابل اتساع یا غیر قابل باز شدن در حین اولین دخول آلت تناسلی مردانه پاره می شوند و مانند سایر انواع بکارت هستند. اما انواع حلقوی قابل اتساع علیرغم دخول ممکن است پاره نشده و برای مرد این تصور را ایجاد کنند که همسر او باکره نیست. افراد زیادی به خاطر این توهم مکررا به پزشکی قانونی مراجعه می کنند ولی با یک معاینه سطحی توضیحات لازم را به این ها می دهند. در عین حال در لبه پرده بکارت حلقوی قابل اتساع می توان علائم سائیدگی خفیف یا خونمردگی را مشاهده کرد. داشتن رابطه جنسی بدون پارگی پرده بکارت توسط پزشکان از روی سائیدگی لبه های سوراخ پرده بکارت قابل تشخیص است ضمنا پزشک قانونی از روی چین های واژن می تواند به داشتن رابطه جنسی پی ببرد.

 

تازه دامادها چگونه باکرگی دختر را تشخیص دهند؟

♦ تجربه نشان داده است که وقتی یک دختر برای اولین بار قرار است رابطه جنسی و دخول را تجربه نماید احساس ترس و پریشانی و دلهره در چهره او به خوبی نمایان است و میتوان این تفاوت را با اولین دخول با چندمین دخول به خوبی تشخیص داد.

♦ چه خونی دیده شود چه نشود تنگ بودن مهبل و دهانه واژن هنگام دخول برای اولین بار به خوبی نشان دهنده باکره بودن یک دختر است . طوری که میتوان به سادگی تفاوت را در اولین رابطه جنسی با مثلا دهمین بار در نحوه ورود آلت تناسلی مردانه به داخل واژن احساس کرد.
♦ شکل مهبل و دهانه واژن یک دختر باکره قبل از اولین دخول با شکل آن بعد از چند بار تجربه رابطه جنسی تفاوت آشکاری دارد و حتی تشخیص آن برای افراد عادی هم امکان پذیر است.
با توجه به نکات بالا تا حد زیادی میتوان پی به باکره بودن دختر برد و از هرگونه فکر و خیال واهی دوری کرد. فراموش نکنید که باید گمان را بر باکره بودن دختر قرار داد مگر اینکه با ذکر دلائل کافی و معتبر بتوان عدم وجود بکارت را ثابت نمود.

 

تشخیص پرده بکارت سالم

پرده بکارت

پرده بکارت دو تکه

 

تشخیص پرده بکارت توسط خود دختر

برخی پرده ها در جلو واژن هستند و خیلی در عمق نیستند و دختران می توانند با استفاده از یک آینه در جلو خود پرده بکارت خود را مشاهده کنند. اما با توجه به احتمال آسیب دیدن پرده بکارت در صورت معاینه غیر حرفه ای ما این کار را توصیه نمی کنیم. پرده بکارت به شکلهای مختلف و در فواصل مختلف از ورودی واژن قرار دارند پس سعی نکنید با معاینه و مطابقت دادن با تصاویر در مورد نوع پرده خود قضاوت کنید.

 

پاکی یا ناپاکی دختر با وجود پرده بکارت

دختران و پسران جوان دقت داشته باشند که پرده بکارت نشان دهنده پاکی و سلامت دختر نیست یعنی وجود پرده نشان دهنده پاکی نیست و پارگی پرده بکارت نشان دهنده ناپاکی نیست. بعضی دختران بخاطر عدم آگاهی بوسیله خودارضایی و… بدون رابطه جنسی به پرده بکارت خود آسیب زدند و بخاطر ترس و انگ رابطه نامشروع از ازدواج سرباز می زنند تا راز خود را در سینه خود پنهان کنند. بعضی از دختران هم با داشتن رابطه های جنسی متعدد قبل از ازدواج با روش های مختلف از قبیل دوختن پرده بکارت سعی در فریب همسر خود را دارند (هر چند با معاینه کردن قابل تشخیص است) بهترین راه برای خوشبختی صداقت است.

 

منبع: تصویر زندگی

به این مقاله امتیاز دهید

برچسب ها :

دیدگاه ها

تاکنون 39 نظر ثبت شده است.

 1. سلام امکانش هست ازروی عکس تشخیص بدین پرده رو؟؟

  • سلام و درود

   خیر امکانش نیست، لطفا جهت تشخیص پرده بکارت سالم و یا آسیب دیده و تشخیص نوع پرده لطفا به پزشک ماما رجوع کنید.
   موفق باشید

   • سلام من رفتم موج های ابی بعد داخل سرسره ها که رفتم اب با فشار در جهت مخالف به واژنم خورد دردی حس نکردم و خونی هم نیومد اما اب خ بافشار به واژنم خورد ایا پردم پاره شده؟

 2. من شنیدم خیلی از دخترهایی که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشتن و بکارتشونو از دست دادن با جراحی پرده بکارتشون رو ترمیم می کنن، اگه واقعا اینجور باشه خیلی نامردیه در حق ما مردایی که دلمون یه زن پاک و باکره می خواد، واقعا آدم به خاطر این مسائل می ترسه ازدواج کنه و نمی تونه به کسی اعتماد کنه

  • سلام و درود
   بله در متن هم به این نکته اشاره کردیم که امکان ترمیم پرده بکارت وجود داره و متاسفانه هستند افرادی که با این روش ها قصد فریب دیگران رو دارن، اما خوشبختانه هر آسیبی که به پرده بکارت وارد بشه حتی اگه به خوبی جراحی و ترمیم شده باشه به راحتی قابل تشخیصه و پزشک زنان با معاینه و بررسی واژن به راحتی می تونه این موارد رو تشخیص بده. بنابراین توصیه می کنم در مرحله اول همه دختر خانم ها رو به یه چشم نبینید چون اکثریت دخترهای جامعه ما نسبت به رابطه جنسی پیش از ازدواج نظری منفی دارن و دوست دارن اولین رابطi جنسیشون رو با همسرشون تجربه کنن، علاوه بر این همونطور که گفتم این موارد به راحتی قابل تشخیصه و جای هیچ ترس و نگرانی وجود نداره.

   • سلام وخداقوت من دختری ۳۰ساله ومجردم وقتی یاگوشیم ازمرده خودم عکس گرفتم باعکس های اینترنت خیلی متفاوته انگارچندتاسوراخ داره وپاره است ومن هیچ رابطه ای نداشتم علت چیه

   • سلام وقت بخیر و خسته نباشید
    پرده بکارت گوشتی یعنی چی؟من پیش دکتر ماما رفتم اینجوری گفت گفت حلقوی گوشتی ولی یعنی چی

 3. سلام ببخشید من یک بار با اینه به واژنم نگا کردم ولی ن دستم را فرو کردم و نه چیزی ولی چند قطره خون اومد وقتی فشار می اوردم تا داخ واژنم را ببینم توروخدا میشه بگید اون خون میتونه چی باشه ایا پردم پاره شده

  • سلام و درود

   باید معاینه بشه تا تشخیص داده بشه که آسیب دیده یا خیر، به همین خاطر با پزشک ماما در میان بگزارید.
   موفق باشید

 4. سلام.فقط خواستم تشکر کنم ب خاطر اون بند آخر.اینکه بکارت پاکی و ناپاکی یک دختر رانشان نمیده و صداقت از همه مهمتره.واقعا ممنون بابت این طرز فکر و این درک و این دفاع.خدا خیرتون بده.ای کاش تموم بشه این مسائل ک شده آینه ی دق دخترهای بیچاره.

 5. سلام .خواستم بگم که یک تصویری بود از دو پرده که زیرش درباره پرده حلوی قایل اتساع و غیر قابل اتساع گفتین سمت راست میشه پرده اتساع و چپی میشه پرده غیر قابل اتساع؟ و این که برای من عین تصویر سمت چپ هستش آیا از قبل عروسیم به پزشک مراجعه کنم آخه گفتین خون نمیاد و من میترسم که همسرم قبولم نکنه

  • سلام و دورد

   کسانی که این مشکل شما رو دارند باید از قبل با همسرشون راجع به این موضوع صحبت کنند و این موضوع رو با همسرشون در میون بزارن تا از سوتفاهماتی که ممکنه پیش بیاد جلوگیری کنند. و از طرفی این اعتماد رو به همسرشون بدن که اگه شک داری و … حاضرم که با هم پیش یک دکتر متخصص بریم و از صحت کلام من مطمئن و خاطر جمع بشی…

   موفق باشید.

 6. من کوچیک تر بودم چندبار انگشتمو واردش کردم نه دردی داشتم نه خونریزی الان نگاه میکنم اصلا شبیه به این عکس ها نیست بیشتر شبیه حالت دندانه ای هست نمیدونم اصلا لایه ای هم وجود نداره یعنی ممکنه اسیب دیده باشه؟ با فرو کردن انگشت پرده بکارت حتما اسیب می بینه؟ رابطه هم نداشتم. ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام و درود
   بستگی به نوع پرده بکارت داره… و تا زمانی که نوع پردا بکارت شما مشخص نشه نمی توان به صورت قطعی گفت که آسیب دبده یا خیر، اما بهتره که با پزشک ماما این موضوع رو در میون بگذارید تا از سلامت اون مطمئن بشید.

   • سلام ببخشید من یک هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نداشتم آلتشون رو روی واژنم میاوردن که یکدفعه خورد به قسمت پرینه و بریده شد و خون از اون قسمت بریده اومد آیا امکان داره پرده م پاره شده باشه؟ پرینه و بکارتم به هم وصل هستن؟ تورو خدا جواب بدین خیلی افسرده شدم

 7. سلام من توسط دکتر معاینه شدم و بهم گف پردم سالمه ولی زیرش کبوده بعد ازم پرسید ک جراحی نداشتم منم گفتم خیر. ایا برای برگه سلامت مشکلی پیش میاد؟

 8. سلام من توسط دکتر معاینه شدم و بهم گف پردم سالمه ولی زیرش کبوده بعد ازم پرسید ک جراحی نداشتم منم گفتم خیر. ایا برای برگه سلامت مشکلی پیش میاد؟

 9. من در بچگی به علت نادانی انگشتمو به واژنم زدم ولی هیچ درد یا خونریزی یادم نیست ولی الان هر چی خواستگار میاد مجبورم رد کنم چون خانواده مذهبی دارم و میترسم و نمیتونم گه بگم برم ماما یا دکتر زنان چیکار کنم؟!

  • سلام و درود

   خب شما مجبور نیستید که بگید، و حتما با پزشک ماما درمیون بزارید تا هرچه زودتر این شک و شبهه ای که دارید برطرف بشه، تا مجبور نباشید خواستگارهارو رد کنید.

  • سلام امكان داشت تونستى يجورى خودت رو هرجا برات بهتره ازاينجا يا اينستا بهم خبربده

 10. سلام من تو دوران بچگی یک بار انگشتمو زدم ب واژنم ولی هیچ خونی ندیدم دردی ام نداشتم
  الان هرچی خاستگار میاد رد میدم از ترسم و از ترسمم نمیتونم ب کسی بگم
  بعضی اوقات یادم میاد ک شاید ب پشت انگشتمو فرو بردم درست یادم نیس این فکر دیونم میکنه شده کابوسم خواهش میکنم کمک کنید

  • سلام و درود

   بهتره با پزشک ماما این موضوع رو در میان بزارید تا از صحت و سلامتیش آگاه بشید و دیگه انقدر استرس نداشته باشید.

   موفق باشید.

 11. سلام ببخشید یه سوال داشتم من نه خود ارضایی میکنم نه چیزی داخل واژن میکنم
  فقط وقتی میرم دستشویی اب ولرم را با فشار جلوی واژنم نگه میدارم و بعد دو دقیقه یه حالی میشم یعنی دوس دارم
  احتمال پارگی پرده هست
  لطفا جواب بدید خیلی نگرانم

  • سلام و درود

   اگه فشار آب خیلی خیلی خیلی زیاد باشه ممکنه که منجر به پارگی بشه، اما برای تشخیصش حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

   • سلام نه خیلی خیلی خیلی زیاد درد داره اینطوری که
    شما میدونین علائم پارگیش چیه
    من زیاد اطلاعات ندارم میگن کسایی که پرده ندارند واژنشون حالت هفت داره
    من نه درباره مهبل و اتساع و… چیزی نمی دونم
    ولی توروخدا کمکم کنید من خیلی خیلی میترسم

    • من شنیدم حالت ۷ به خاطر این هست که تو رابطه جنسی فشار وارد شده و حالت ۷ پیدا کرده. یعنی فقط در صورت رابطه اینجوری میشه. البته من فقط جایی خوندم این مطلبو

 12. جواب بدین لطفا دارم دیوونه میشم

 13. جواب بدید لطفا 🙏🙏

 14. ببخشید چرا زیرش کبود بود بریده شده بود خونریزی داشتین قبلا؟

 15. سلام من یه بار تو ۱۲ سالگی انگشتمو کردم تو واژنم. یادم نمیاد خون اومد یا نه. دکتر هم نمیتونم برم. ولی دیدم که اون قسمت مثل پرده حلقوی هست ولی هرکاری میکنم نمیتونم بفهمم وسطش سوراخه کوچیک هست یا نه. اگه باشه ینی پاره شده؟ جرعت نمیکنم دست بزنم.
  به خدا انقد استرس دارم که به خودکشی هم فکر کردم. با این که تاحالا نذاشتم یه پسر حتی باهاش صحبت کنه😭

  • سلام و درود

   حتما به پزشک مراجعه کنید، و این موضوع رو باهاشون در میون بزارید.

   • سلام . من یک رابطه سطحی بدون دخول داشتم اما می ترسم که آلت نامزدم در اثر فشار به ناحیه دهانه واژنم باعث پارگی اون بشه .خودمم که نگاه می کنم پرده رو سالم می بینم اما اون نواحیم بعد از اون مالش همش ملتهب هست . چیزی در حد دخول واقعا انجام نگرفت چون نه خون ریزی داشتم و نه دردی اگرم این اتفاق می افتاد اون نواحی باز می شد ولی الان که می بینم کاملا پوشیده هست و امکان بازشدگی نداشته با این حال بازم امکان داره آسیب دیده باشه ؟
    فقط اون حس التهاب اذیتم می کنه
    این التهاب گاهی زیاده گاهی کم چیکار کنم ؟ می تونم بدون دکتر حلش کنم ؟
    اون وقت هایی که فکر می کنم پردم آسیب دیده و خودم معاینه اش می کنم فقط التهاب می کنم .

 16. سلام
  یه سوالی خیلی ذهنمو درگیر کرده اگه مثلا کسی اتفاقی برای پرده اش افتاده باشه و از ماما درخواست کنه خانواده اش نفهمن، ماما واقعا درخواستشو قبول میکنه؟

  • سلام و درود

   بله چرا که نه… اصلا کار دکتر اینه که اسرار بیمارش حفظ کنه و اونو افشا نکنه…

 17. سلام خسته نباشید من درحمام دوش میگرفتم زمانی که خواستم بشورم حواسم نبود و ناخنم گیر کرد کمی دردم گرفت امکان پارگی وجود دارد اما خونریزی نداشتم

 18. سلام وقت بخیر و خسته نباشید
  پرده بکارت گوشتی یعنی چی؟من پیش دکتر ماما رفتم اینجوری گفت گفت حلقوی گوشتی ولی یعنی چی

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه

4 × پنج =