خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » تحریم فیلم هومن سیدی به نام مغزهای کوچک زنگ زده

تحریم فیلم هومن سیدی به نام مغزهای کوچک زنگ زده

تحریم فیلم هومن سیدی

هومن سیدی به تازگی فیلم جدیدی را به نام مغزهای کوچک زنگ زده ساخته است که این فیلم در حال اکران بود که توسط حوزه هنری تحریم شد هومن سیدی از اینکه فیلمش را تحریم نمودند به حوزه هنری یک شکایت نامه ای ارسال نمود و حوزه هنری به وی گفت که بی اطلاع می باشد در  تحریم فیلم هومن سیدی به نام مغزهای کوچک زنگ زده را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

تحریم فیلم هومن سیدی

تحریم فیلم هومن سیدی

فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

فیلم‌ سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی که قرار بود از ۴مهرماه به سرگروهی سینما آزادی در سینماهای کشور اکران شود، توسط حوزه هنری تحریم شد.

تحریم فیلم هومن سیدی

بازیگران مغزهای کوچک زنگ زده

این فیلم که روزهای گذشته قرارداد آن در کارگروه اکران به سرگروهی سینما آزادی ثبت شده بود، تحریم آن توسط این سینما تنها چند روز قبل از اکران آن اعلام شد.

تحریم فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

طی پیگیری ها از سعید سعدی تهیه‌کننده این فیلم صحت این خبر تا حدودی تایید شد و سعدی گفت: نمی‌دانم دلیل این کار چیست و باید حوزه هنری پاسخگوی این اتفاق باشد و من تا روشن شدن این موضوع پیگیر آن هستم.

همچنین غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی در گفت‌و‌گویی از تحریم فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» توسط حوزه هنری اظهار بی اطلاعی کرد و اعلام نتیجه قطعی دلایل این موضوع را به ساعاتی بعد موکول کرد.

سوالی که این جا مطرح می شود؛ این است که چرا فیلمی که در جشنواره فجر در یازده بخش کاندید شد و در بخش‌های بهترین فیلم از نگاه مردم، بهترین فیلمنامه، بهترین صداگذاری و بهترین فیلم از نگاه مخاطبان برنده جایزه شد و قراردادها و تبلیغات آن انجام شده، چرا باید تنها چند روز قبل از اکران توسط حوزه هنری تحریم شود؟!!

 

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه