باشگاه بارسلونا طبق قانون باید به سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی که به تازگی بازنشسته شده، مبلغی به عنوان غرامت پرداخت کند.

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی هفته گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. او که تابستان و پس از 10 سال از سیتی جدا و راهی بارسا شده بود، در جریان بازی با آلاوس دچار مشکل قلبی شد و پس از چند هفته به توصیه پزشکان مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد. مراسم خداحافظی او دوشنبه گذشته در نوکمپ برگزار شد و آگوئرو در 33 سالگی به اجبار از فوتبال کنار رفت.

 

 

 

 

طبق ادعای آاس، سرخیو آگوئرو از بارسلونا تا 3 میلیون یورو غرامت دریافت خواهد کرد چرا که طبق قانون اگر فوتبالیستی مجبور به بازنشستگی شود و دلیل بازنشستگی هم رخ دادن اتفاقی درون زمین فوتبال باشد، باشگاه باید به وی مبلغی را به عنوان غرامت پرداخت کند.

حتما بخوانید  خبر بد برای بارسلونا؛ فاتی به بازی امشب نمی‌رسد

 

 

 

 

دستمزد آگوئرو ماهیانه 500 هزار یورو بود و طبق قانون او می تواند به اندازه دستمزد شش ماه خود یعنی 3 میلیون یورو از بارسا غرامت بگیرد. گویا وکیل آگوئرو نیز این مساله را به اطلاع باشگاه بارسلونا رسانده و روند کار شروع شده است.

 

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =

همچنین بخوانید
باشگاه‌های ترکیه و آرارات لیگ ارمنستان به دنبال جذب علی مبارکی، هافبک ایرانی اسپورتینگ ۲۹ ساله هستند، که در لیگ آذربایجان با عملکرد موفق مورد توجه قرار گرفته است.