خانه » سلامت » اخبار پزشکی » بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

حفظ سلامتی بدن و افزایش طول عمر با بوییدن باد شکم شریک زندگی

شاید با خواندن تیتر این مطلب حالتات بد شود اما جالب است بدانید این یک مطلب کاملا علمی و ثابت شده می باشد. با ما در ادامه ی این مقاله ی چندش اور همراه باشید تا مطالبی جالب و خارق العاده در مورد تاثیر بوی بد باد شکم بر سلامتی بخوانید.

گوزیدن زنان و گوزیدن مردان

بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

با شریک زندگی خود روی تخت دراز کشیده اید. ناگهان صدا و به دنبال آن بوی بدی به مشامتان می رسد. بوی تخم مرغ گندیده. با عصبانیت بینی خود را می گیرید و نگاهی پر از خشم به شریک زندگی خود می کنید، دست نگه دارید، محققان دانشگاه اکستر در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که بوی نامطبوع گازهای شکم اگرچه چندش آور است اما تاثیر زیادی بر بهبود سلامتی افراد دارد.

تحقیقات نشان داده است که بوی بد شریک زندگی شما تاثیر زیادی بر سلامتی شما دارد. این مطلب اگرچه کمی خنده دار و تهوع اور است اما تحقیقاتی که انجام شده است کاملا آن را تایید می کند.

بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

به گزارش سایت نیک استار: محققان دانشگاه اکستر می گویند به همان میزان که این بو ناخوشایند است می تواند برای سلامتی شما مفید نیز باشد و استشمام آن فاکتورهای سلامتی شما را بهبود بخشد. دکتر مارک وود یکی از محققان دانشگاه اکستر می گوید: باد شکم یا گازی که از مقعد خارج می شود حاوی مقادیر زیادی سولفید هیدروژن می باشد، اگرچه این گاز یک گاز بسیار بد بو با بویی شبیه به تخم مرغ گندیده می باشد، اما می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها مفید واقع شود و در آینده خواص درمانی آن کشف خواهد شد و کاربرد گسترده ای در درمان بیماری ها خواهد داشت. سولفید هیدروژن یک گاز بد بو است که در بدن به طور طبیعی تولید می شود و محققان به این نتیجه رسیده اند که اثرات درمانی بالایی دارد. محققان دریافته اند که مواد بیولوژیکی موجود در باد شکم می تواند باعث کاهش احتمال ابتلای افراد به بیماری های قلبی،سکته ی مغزی، سرطان، آرتریت و زوال عقل شود و همچنین با حفظ میتوکندری ها باعث حفظ و ترمیم سلول ها در زمان بیماری شود.

عکس چس - عکس چسیدن - عکس گوزوچس

بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

پرفسور مت واتمن، عضو گروه پزشکی دانشگاه اکستر می گوید: هنگامی که سلول ها به علت بیماری توانایی سوخت و ساز خود را از دست می دهند برای ترمیم خود آنزیم هایی در آن ها به وجود می آید که مقداری گاز سولفید هیدروژن تولید می کنند، این کار باعث می شود که سلول ها زنده بمانند و خود را ترمیم کنند در صورتی که این کار انجام نشود سلول ها قابلیت ترمیم و سوخت و ساز خود را از دست داده می میرند. محققان برای آزمایش و اطمینان بیشتر با استفاده از گاز هیدروژن سولفید، یک ترکیب شیمیایی به نام Ap3 ساختند و آن را به سلول های افراد بیمار که آسیب دیده بودند رساندند. نتیجه شگفت آور بود. رسیدن این گاز به سلول ها باعث حفظ میتوکندری آن ها و در نتیجه حفظ و ترمیم سلول ها ی آسیب دیده شد. بنابراین دانشمندان به این نتیجه رسیدند که در درمان بیماری ها می توانند از این گاز بدبو کمک بگیرند.

فواید خارج شدن باد از شکم

بوییدن باد شکم شریک زندگی باعث سلامتی و افزایش طول عمر میشود!!!

برای بهره وری بیشتر از خواص این گاز ازین به بعد هنگام استشمام بوی بد گاز شکم شریک خود به جای خشمگین شدن و گرفتن بینی خود، ملافه را روی صورت خود بکشید تا کاملا آن را تنفس کنید و از او بابت افزایش سلامتی خود تشکر کنید همچنین بعد از این با خیال راحت شریک زندگیتان را از باد شکم خود بهره مند کنید و به او یاداوری کنید که این کار را برای حفظ سلامت او انجام می دهیم. اگرچه این مقاله کمی حالتان را به هم می زند اما مطمئن می شوید که این مطلب سندی کاملا علمی دارد و محققان دانشگاه معتبر اکستر در تحقیقات و آزمایش های خود به آن دست یافته اند.

منبع: سایت نیک استار

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(13 رای, میانگین امتیاز: 4٫15 از 5)
Loading...
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. یعنی چی شریک زندگی بگوزه ماهم چیزی نگیم؟ و بوشو استشمام کنیم خخخ

  2. خانم شقایق شما اگه واسه شوهرتون نیمرو درست نکنید بوش زیاد بد نمیشه ها 🙂

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه