رئال مادرید با زین الدین زیدان در سال های اخیر عملکرد فوق العاده ای در استادیوم نوکمپ مقابل بارسلونا داشت و حالا خبری از زیزو نیست.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید برای رسیدن به صدر جدول باید فردا در دیداری دشوار و در استادیوم نوکمپ به مصاف بارسلونا برود. تیم رونالد کومان در چند روز اخیر عملکرد قابل قبولی داشته، اما بلوگرانا در این فصل در مجموع تیم چندان مقتدری نبوده و هواداران رئال مادرید امیدوار با کسب سه امتیاز در خانه حریف هستند. اما مرور ال کلاسیکوی های اخیر در استادیوم نوکمپ موید آن است امیدواری رئال مادرید برای پیروزی در این دیدار چندان هم دور از ذهن نیست.

 

 

بارسلونا در شش تقابل آخر خود با رئال مادرید در نوکمپ تنها یک بار موفق به کسب پیروزی شده، دو بار نیز مغلوب شده و سه دیدار نیز با تساوی تمام شده است. آخرین بار در پاییز سال 2018 بود که بارسلونا موفق شد با نتیجه درخشان 1-5 رئال مادرید را در نوکمپ شکست دهد و همین نتیجه در نهایت منجر به برکناری خولن لوپتگی، سرمربی اسپانیایی حریف نیز شد.

 

حتما بخوانید  بازهم مصدومیت؛ بازگشت گرت بیل به مادرید!

اما نکته امیدوارکننده برای بارسلونا را باید قطع همکاری رئال مادرید با زین الدین زیدان دانست. زیزو در مقطع حضور در رختکن این باشگاه تیمش را شش بار در استادیوم نوکمپ هدایت کرد و رکورد تاریخی و منحصر به فرد سه تساوی و سه پیروزی را نیز کسب کرد. این سرمربی فرانسوی از این حیث بی رقیب بوده و بهترین شروع تاریخ روی نیمکت رئال مادرید در خانه بارسلونا را ثبت کرده است.

 

رئال مادرید فصل گذشته نیز با زیدان در دیدار رفت به برتری 1-3 دست یافته و حالا امیدوار به تکرار این نتیجه با کارلو آنچلوتی است. البته این سرمربی ایتالیایی در دوره اول حضور خود در رئال مادرید حتی یک بار هم در خانه بارسلونا موفق به کسب پیروزی نشد.

 

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 2 =

همچنین بخوانید