اسپورت امروز نوشت که مذاکرات بین یووه و پی اس جی برای انتقال مائورو ایکاردی ادامه دارد و با نهایی شدن آن، مجوز جدایی موراتا برای بارسا نیز صادر خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، با آلوارو موراتا صحبت کردم و گفتم که امکان جدایی اش از یوونتوس نیست و روی او حساب می کنم. باید موضوع انتقالش به بارسا را مختومه دانست. این اظهارات مکس آلگری، سرمربی یوونتوس در نشست خبری بازی با ناپولی بود و تاکید او روی این نکته که موراتا راهی بارسا نخواهد شد اما اسپورت امروز نوشت که قضیه موراتا-بارسا نه تنها تمام نشده که در مسیر درستی نیز قرار دارد.

 

 

 

 

اسپورت ساعتی پیش گزارش داد که هرچند یوونتوس در قبال جدایی موراتا موضع منفی اتخاذ کرده اما به محض توافق با پی اس جی بر سر مائورو ایکاردی، مجوز جدایی موراتا را صادر خواهد کرد. مهمترین دلیل خوشبینی بارسلونا پاسخ مثبت موراتا و اصرار او به جدایی از یوونتوس است. موراتا روز گذشته با ژاوی سرمربی بارسا تلفنی صحبت کرده و به او بار دیگر گفته است که همه تلاش خود را خواهد کرد تا از یوونتوس جدا شود.

 

 

 

 

مشکل اصلی اما در توافق بین یووه و پی اس جی است. باشگاه ایتالیایی روی جذب ایکاردی اصرار دارد ولی پی اس جی تنها در صورتی مجوز انتقال قرضی ستاره آرژانتینی را صادر خواهد کرد که در قرارداد او بند خرید اجباری گنجانده شود ولی یووه با این مساله فعلا موافقت نکرده است.

حتما بخوانید  لاپورتا: بارسا در پی پرورش برنده توپ طلاست

طبق ادعای اسپورت، مذاکرات یووه-پاریس متوقف نشده و در جریان است تا جایی که اصلا بعید نیست که تا پایان ژانویه دو طرف در این زمینه به توافق برسند و با انتقال ایکاردی به یووه، موراتا هم آزاد شود. بارسلونا سپس باید با اتلتیکو یعنی باشگاهی که مالکیت موراتا را در اختیار دارد، به توافق برسد اما این بخش ساده ماجراست چرا که توافقات اولیه در این زمینه صورت گرفته است.

 

 

 

 

بارسا موراتا را یک سال و نیمه و قرضی می خواهد و اتلتیکو فروش قطعی او را ترجیح می دهد. به نظر دو طرف بر سر انتقال قرضی با بند خرید اجباری به توافق خواهند رسید. در واقع همه شواهد حکایت از این دارند که انتقال موراتا به بارسلونا در مسیر درستی قرار دارد.

 

مطالب پیشنهادی
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

همچنین بخوانید
باشگاه‌های ترکیه و آرارات لیگ ارمنستان به دنبال جذب علی مبارکی، هافبک ایرانی اسپورتینگ ۲۹ ساله هستند، که در لیگ آذربایجان با عملکرد موفق مورد توجه قرار گرفته است.