خانه » اخبار » اخبار فرهنگی » آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما ممنوع التصویر شد

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما ممنوع التصویر شد

ممنوع التصویر شدن آرش ظلی پور مجری من و شما

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما که مهمانش مسعود فراستی یکی از منتقدان سینما بود درگیری لفظی پیدا نموده و مسعود فراستی بی درنگ از این برنامه بیرون رفت آرش ظلی پور نمی دانست از این بحث مسعود فراستی خوشحال نخواهد شد این کار باعث شد این مجری در تلویزیون ممنوع التصویر شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما ممنوع التصویر شد را در سایت نیک استار خواهید دید با ما همراه باشید.

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما

ممنوع التصویری آرش ظلی پور مجری

پس از سلسله حملاتی که به آرش ظلی‌پور مجری برنامه «من و شما» به واسطه رویارویی غیرمودبانه با مسعود فراستی شد و بخش‌هایی از رسانه ملی در اقدامی کم‌سابقه، یکی از محصولات رسانه‌ای خود را به نفع یکی دیگر از این محصولات هدف قرار دادند، دور از انتظار نیست که محصولِ مغضوب دست کم برای دوره‌ای از جلوی دوربین کنار گذاشته شود و اجرای برنامه جنجالی به شخص دیگری سپرده شود.

مسعود فراستی منتقد سینما روز جمعه در برنامه «من و شما» حضور یافت و در مقابل آرش ظلی پور مجری این برنامه به گفت و گو پرداخت. این برنامه لحظه به لحظه با لحن تندتری از سوی دو طرف پیش رفت و پس از آنکه مجری در مواجهه با ادبیات نه چندان مودبانه فراستی، لحنی بی‌ادبانه در پیش گرفت، فراستی در میان برنامه از روی صندلی بلند شد و پس از ۲۷ دقیقه، گفت و گو به پایان رسید و جنجال آغاز شد.

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما

تعابیری نظیر «خودشیفته» و یا ارجاع زشت به شوخی فریدون جیرانی در برنامه هفت سال‌های قابل که اشاره به زندگی زناشویی فراستی و ازدواج‌های مکررش توسط جیرانی داشت، به عنوان شاهدِ مثال مجری برای اینکه به فراستی بگوید برخلاف نظر او، برنامه‌های هفت را در آن دوران پیگیری می‌کرده، بخش‌هایی بود که با نقدهای بیشتری مواجه شد و به نظر می‌رسد این نقدها نیز درست باشد. مجری این برنامه نقدهای متعددی که به فراستی وارد است را با ادبیاتی بهتری می‌توانست مطرح کند و بحث دو طرفه ی محترمانه‌ای را رقم بزند تا خودش به شخصیت بد برنامه تبدیل نشود.

 

درگیری آرش ظلی پور مجری من و شما و فراستی

البته باید کل این برنامه را دید و در نظر گرفت فراستی خطاب به ظلی پور در جری شدنِ مجری و واکنش دور از ادبش بی‌تاثیر نبود. بی‌سواد خواندن مجری و تعابیر مشابه، عملاً کار را به نقطه‌ای رساند که باعث شکل گیری یک بحث چند روزه شد. در عین حال، باد در افکارعمومی به نفع مسعود فراستی دمید و فراستی که توانسته با تکیه بر لحن خام مجری، اساساً پاسخگویی را کنار بگذارد و برنامه را ترک کند، برنده این رویارویی نزد بخشی از افکارعمومی شد و این اتفاقی بود که با پخش بخشی از این برنامه به آن دامن زده شد.

در این شرایط اتفاق قابل تامل و کم‌سابقه، حمله بخش‌هایی از صداوسیما به این برنامه بود. علاوه بر یک طیف خاص که به صورت افراطی از فراستی حمایت کردند، روزنامه جام جم و چندین بخش خبری و برنامه به حمایت از فراستی پرداختند. به تعبیری، در میانه رویارویی دو چهره‌ای که با استفاده از قاب تلویزیون برای عموم مردم شناخته شده‌اند، بخش‌هایی از تلویزیون به یک محصول گرایش نشان دادند و محصول دیگر را کنار گذاشتند.

این رویکرد با نقدهای شدیدی که مطرح شده و در ادامه توبیخ مجری و عوامل این برنامه، فضای قابل تاملی را به وجود آورد اما ظاهراً این پایان ماجرا نیست و حامیان فراستی که بر روی او سرمایه گذاری کرده‌اند، به این سطح از برخورد راضی نشده‌اند. دور از انتظار نیست که آرش ظلی‌پور به تاوان این اتفاق ممنوع التصویر شود و اجرای این برنامه در هفته‌های آینده به شخص دیگری سپری شود. باید صبر کرد و دید آیا ظلی پور در هفته‌های آینده مستمراً همچنان به اجرای این برنامه خواهد پرداخت یا کار تمام شده است؟

 

تابناک

به این مقاله امتیاز دهید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
(1 رای, میانگین امتیاز: 1٫00 از 5)
Loading...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمی شود

نوشتن دیدگاه